fbpx
Україна
Херсонська та Запорізька області будуть звільнені за три-чотири тижні: український генерал, колишній Голова Служби зовнішньої розвідки України, дав свій прогноз і закликав окупантів тікати

Херсонська та Запорізька області будуть звільнені за три-чотири тижні: український генерал, колишній Голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, дав свій прогноз і закликав окупантів тікати.

У липні-серпні цього року ЗСУ отримають можливість провести спецоперацію, в результаті якої буде звільнено Херсонську та Запорізьку області, – так вваажає Голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 років), генерал армії України Микола Маломуж.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню Главред. За його прогнозом, вже в середині літа буде фактично завершено перший етап підготовки резерву та навчання на новітніх зразках Західної техніки, які сьогодні надходять в Україну.

Маломуж зазначив, що поки Путін зосереджений на Сході, на Луганській і Донецькій областях, резерви Росії обмежені. Тому ефективний наступальний сезон може початися в другій половині липня-серпня на сході України.

– Я вважаю, що наступальні операції по оточенню Херсона будуть відбуватися дуже активно, зокрема, ми будемо пробивати шляхи до моря, щоб створювалися умови для оточення ворога. У Росії немає мотивації тримати Херсон, якщо буде оточення – є мотивація тікати. Тому, що російські військовослужбовці будуть або знищені, або взяті в полон. Поки перешийок для виходу не заблокований, тому їм треба бігти раніше, – зазначив Маломуж.

Для цього ЗСУ треба створити потужний тиск на ворога як на Херсонському, так і на запорізькому напрямку, вважає генерал.

– Це може бути перша стратегічна наступальна операція на півдні України. Тобто, в цілому, мова йде про звільнення півдня в серпні. Всі передумови для цього або вже є, або створюються зараз. Я вважаю, що ми в змозі це зробити, і за три-чотири тижні ми можемо реалізувати великі наступальні операції, – підсумував Маломуж, додавши, що звільнений буде не тільки Херсон, а й Запорізька область.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.