fbpx

Хлопчик ріс, розуміючи, що матері не потрібен і потихеньку все частіше став залишатися у рідної тітки сам. Та була не проти — своїх двоє та племінник зайвим не буде. Вона з чоловіком відправляла його разом зі своїми дітьми до літніх таборів, їздили відпочивати на море, причому за свої гроші

Оля вийшла заміж за цілком успішного чоловіка, він купив квартиру, машину молодій дружині, а коли вона народила йому сина, то все переписав на неї це, зробивши подарунком за дитину. Та ще й зверху відсипав.

Так вони й жили: курорти кращі, Оля салонами краси бігала, дитину виховувала та будинок утримувала в порядку. А потім разом все скінчилося — у чоловіка почалися проблеми з бізнесом, прибуток різко знизився, і він попросив дружину не шикувати, а якийсь час скромно пожити.

На що Оля пирхнула і вирішила, що такий чоловік їй не потрібний. Швиденько закрутила роман з одним із успішних партнерів чоловіка, розвела його з дружиною і сама розійшлася з чоловіком та й у новий шлюб подалася.

Колишній чоловік повздихав, але відпустив, правда утримання пристойне синові залишив і квартирку, машину та й будиночок біля озера теж не відібрав. Сказав, що нехай усе синові буде, як зросте.

А Оля у новому шлюбі народила доньку і на сина перестала звертати увагу. Зовсім. Їй було все одно, чим він зайнятий, куди пішов, як навчається. За будь-якої нагоди вона спихала його бабусям-дідусям або сестрі. Щорічну відпустку вона проводила з чоловіком та їхньою спільною донькою, а сина віддавала рідні чи колишньому чоловікові на цей час.

Хлопчик ріс, розуміючи, що матері не потрібен і потихеньку все частіше став залишатися у рідної тітки сам. Та була не проти — своїх двоє та племінник зайвим не буде. Вона з чоловіком відправляла його разом зі своїми дітьми до літніх таборів, їздили відпочивати на море, причому за свої гроші.

Жінці на думку не спадало просити на утримання хлопця у матері чи його рідного батька — фінанси дозволяли. Але їй не подобалося, що мати зовсім не цікавиться дитиною.

В один із днів, коли Оля приїхала до сестри з якихось справ, та запитала: ,,Ти вважаєш нормальною таку свою поведінку стосовно сина?

Ви знову відпочивати їдете, а він зі мною чи з мамою нашою буде. Чому ви його не берете із собою? Це ж твій син!”

На що Оля посміхнулася і відповіла: вона їздить відпочивати зі своєю родиною, а це чоловік та донька, а от хлопчик цей їй не потрібен. Та й не відчуває вона нічого.

Вона віддала б його рідному батькові, але боїться, що тоді той відбере і квартирку, і машинку і будиночок біля озера — адже за документами вони переходять у власність сина на досягнення їм 18 років.

Вона і так думає зараз, як йому все це не віддавати, з адвокатами радиться. Тому не треба їй тиснути на совість і розповідати, як поводитися з сином.

Сестра Ірини багато від неї очікувала, але такого, звісно, ​​немає. Увечері вона довго розмовляла з чоловіком, потім зателефонувала своїм батькам, а вранці набрала номер колишнього зятя, батька племінника.

Вона все йому розповіла про колишню дружину та дитину, що хлопчика звичайно додивиться і вона та бабуся-дідусь, але хлопцю потрібні батьки чи бодай один.

А мати не цікавиться, то ще й планує позбавити його того, що залишив рідний батько.

Чоловік уважно вислухав, помовчав у слухавку і сказав: «Я розберуся».

Через місяць Оля приїхала розлючена до сестри і з порога влаштувала скандал. Колишній чоловік уже давно знову піднявся на ноги і його бізнес розширився та приносив ще більший дохід.

У нього вистачило грошей на адвокатів, які в найкоротший термін повернули не лише нерухомість, залишену колишній дружині для сина, а й саму дитину забрати собі.

Сестра Оля чудово про це знала – її викликали свідком до суду, де вона говорила, що племінник більшу частину часу перебуває в їхній родині і що мати не піклується про нього практично ніяк.

Та й сама дитина у свої 12 років виявила бажання жити з рідним батьком, а не з матір’ю. Суддя попалася, що розуміє і дитину віддали батькові.

Читайте також: Син Ірини Миколаївни одружився 4 роки тому. Невістка дуже гарна, сподобалася свекрусі. Вона намагалася допомогти дівчині у всьому підказати, підтримати. Через якийсь час навіть почала вважати її донькою і всім говорила: ,,Не всі свекрухи погані. Не всі невістки ніякі. Буває і як у нас”

Оля ж розказувала, що її нова сім’я теж руйнується, що чоловік жахнувся від такого повороту подій, і він ніяк не очікував, що його дружина така.

І тепер у родині постійні сварки та розмови про розлучення.

Сестра, вислухала Оля і сказала, що вона сама винна у такому повороті справ і попросила більше не докучати їй.

Оля розлучилася і з другим чоловіком, дитину на суді одразу попросила присудити йому, мотивуючи тим, що вона не готова вирощувати доньку одна.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page