fbpx

Хлопець виклав невдалий кадр з весілля і його фото назвали найкращим у світі

25-річний британець Кевін Кеннеді Райан отримав одну з найбільш унікальних весільних фотографій, абсолютно того не плануючи.

Хлопець зазначив триріччя свого весілля, виклавши в мережу фотографію з церемонії. Але замість звичайних поздоровлень і милих коментарів отримав купу здивованих питань.

А знімок швидко став вipycним. Вся справа в тому, що фотографу вдалося зловити сумний і одночасно забавний момент.

Незважаючи на те, що улюблені жили в Шеффілді (Англія), вони влаштували церемонію в США. Підготовка до церемонії забрала багато сил і у молодят, і у гостей.

Читайте також: ШКІЛЬНИЙ ПЕРЕКУС: ЩО ПОКЛАСТИ ДИТИНІ В ПОРТФЕЛЬ

Так що, коли священик виголошував заповітну фразу “А тепер можете поцілувати наречену”, почувся глухий удар. Сестрі нареченого Грейс стало погано через духоту і вона втратила свідомість. На щастя, все обійшлося, поцілунок перезняли, а про інцидент забули.

Але ось фотограф надіслав весільні знімки, і тоді Кевін помітив сестру, що лежить на підлозі під час такого важливого моменту.

Взагалі кажучи, над що впали людьми сміятися не дуже пристойно, але хлопець, мабуть, стриматися не зміг і просто “пішов ід сміху”.

Саме цим фото через кілька років він і вирішив відзначити річницю. І коментатори кажуть, що це “краще весільне фото” в світі.

Джерело.

You cannot copy content of this page