fbpx
Україна
“Хочу нагадати росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі”: Маша Єфросиніна звернулася до росіян. Та цього разу це було порівняння з Німцями в часи Гітлерівського правління

“В світлі останніх подій хочу нагадати росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі”: Маша Єфросиніна звернулася до росіян. Та цього разу це було порівняння з Німцями в часи Гітлерівського правління.

Українська телеведуча Маша Єфросиніна нагадала росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі над колишніми керівниками гітлерівської Німеччини. Тим самим зірка дорікнула громадянам РФ, які нібито “не винні” в у вчинках окупантів в Україні та злoчинних наказах своєї політичної верхівки.

Справа в тому, що радянські прокурори звинувачували не лише фaшиcтських лідерів, а й всіх німців, що підтримували їх чи просто мовчали. Такий коментар з’явився в Instagram знаменитості.

Єфросиніна натякнула росіянам, що їхнє мовчання не звільняє від відповідальності за геноцид українців, адже саме народ країни може вплинути на дії та рішення влади.

“В світлі останніх подій хочу нагадати росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі: “Всі німці винні в злoчинaх Німеччини нарівні з керівництвом країни. Бо саме вони обрали й не зупинили свою владу, коли вона чинила злoчини проти людства”, – написала телеведуча.

Натомість, як відомо, в РФ навіть ті, хто не згоден з війною в Україні, бояться мітингувати і відкрито засуджувати путінський режим. На думку Єфросиніної, це перекликається з поведінкою німців в часи панування Адольфа Гітлера.

Фото – скріншот з відео