fbpx
Україна
Хочу відповісти тим, хто кожен день відправляє мене служити в українську армію. Вже два з половиною місяці я перебуваю на контракті з добровольчим батальйоном, просто не розголошував. Тому не переживайте – з духом все гаразд

Співак Олександр Кривошапко заявив, що захищає Україну у складі добровольчого батальйону.

“Хочу відповісти тим, хто щодня відправляє мене служити до української армії. Вже два з половиною місяці я перебуваю на контракті з добровольчим батальйоном”.

Український співак Олександр Кривошапко захищає Україну у складі добровольчого батальйону. Про це він повідомив 14 червня, розмістивши у Instagram відповідне відео.

“Хочу відповісти тим, хто кожен день відправляє мене служити в українську армію. Вже два з половиною місяці я перебуваю на контракті з добровольчим батальйоном, просто не розголошував, тому що паралельно з цим займався нашим благодійним фондом. Тому не переживайте – з духом все гаразд. Слава Україні!” – сказав Кривошапко.

Артист записав ролик, сидячи за кермом у автомобілі.

Після початку війни Росії проти України Кривошапко став волонтером. Він допомагає переселенцям зі свого рідного міста Маріуполя, а також мешканцям інших міст Донецької області та Харкова.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.