fbpx

Хочуть захищати “руський мір”: Росія знайшла пояснення набору добровольців з Африки – розвідка

РФ хоче показати, що має дуже потужний ресурс, який може бути залучений проти України.

Російська Федерація залучає до лав своїх збройних сил представників Африки, зокрема з Ефіопії, як привід так званої “світової підтримки” та бажання приєднатись до захисту “руського мира” та території так званого “руського мира”.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький повідомив в ефірі Всеукраїнського інформаційного телемарафону.

“Насамперед, ми проаналізували всю цю інформацію, в тому числі і в цьому регіоні (повідомлення про набір добровольців з Ефіопії до військ противника). Так, дійсно, Російська Федерація, як привід так званої “світової підтримки”, і тим паче, набору “добровільців, які хочуть захищати “руський мір” та території так званого “руського міра”, в тому числі і з території Африки набирає”, – сказав Скібіцький.

Він зазначив, що у багатьох випадках такі дії – це лише привід показати свій потужний ресурс, який може бути залучений проти України.

“Але це використовується в більшості випадків як привід показати ту підтримку і показати, що вони мають дуже потужний ресурс, який може бути залучений проти України”, – додав Скібіцький.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page