fbpx
Україна
“Холостяк” Еллерт отримав “на горіхи” від шанувальників після опублікованого посту: “Не розумію ні слова!”

“Холостяк” Еллерт отримав “на горіхи” від шанувальників після опублікованого посту: “Не розумію ні слова!”

Патріотів не влаштувало те, що переможець “Холостячки” написав пост російською мовою під час війни з ворожою державою

Переможець “Холостячки” Олександр Еллерт, який зумів завоювати серце головної героїні Ксенії Мішиної, не є активним користувачем соцмереж, тому досить рідко розміщує нові публікації і взаємодіє з шанувальниками. За чоловіком в Instagram стежить близько 315 тисяч осіб.

Олександр Еллерт написав свіжий пост на тему того, як сильно війна з росією змінила життя кожного українця. Чоловік запропонував провести якийсь самоаналіз і подумати, хто і чому навчився за цей непростий для країни час. Також він зазначив, що звичка у людини виробляється всього за 21 день, і провів підрахунки, що з моменту вторгнення ворожої держави пройшло 74 дні, тобто нові навички, за його словами, залишаться з нами назавжди.

Публікацію він доповнив чорно-білою фотографією зі своїм спантеличеним і насупленим обличчям, немов зануреним в роздуми.

“Щоб щось нове стало звичкою, людині необхідно 21 день… зараз 74й… виходить ваші нові скіли/погляди вже назавжди… Все буде файно”, – написав Еллерт.

Користувачі соцмережі поділилися власними змінами, які з ними відбулися з початку війни, і адресували Еллерту парочку компліментів. Були й ті, хто вирішив “вколоти” його за те, що він написав пост російською мовою, а не українською.

Все буде Україна!

Фото – інстаграм