fbpx

Хто буде отримувати понад 20 тис.: у пенсійному фонді України перерахували пенсії. Звертатися по перерахунок не потрібно

Хто буде отримувати понад 20 тис.: у пенсійному фонді України перерахували пенсії. Звертатися по перерахунок не потрібно

В Україні перерахували пенсії: кому з липня платитимуть понад 20 тис. на місяць

В Україні з 1 липня мінімальна пенсія шахтаря збільшиться на 279 грн і становитиме 6081 грн. Водночас максимальна пенсія, на яку мають право українці (за винятком суддів), дорівнюватиме 20 271 грн (збільшиться на 930 грн).

Про це йдеться у публікації Пенсійного фонду України на офіційній сторінці у Facebook. Перерахунок пов’язаний із переглядом прожиткового мінімуму, в результаті збільшаться всі виплати, пов’язані з цим показником. Так:

Мінімальна пенсія збільшиться на 93 грн – до 2027 грн.

Мінімальна пенсія шахтаря на 279 грн – до 6081 грн.

Мінімальна пенсія за втратою годувальника в сім’ях військовослужбовців на 186 грн – до 4054 грн.

Максимальна пенсія на 930 грн – до 20 270 грн.

Виплата розпочнеться з 4 липня, звертатися по перерахунок не потрібно, пояснили у Пенсійному фонді.

Зазначимо, у Міністерстві соціальної політики ухвалили рішення до кінця війни в Україні автоматично продовжити виплату всіх допомог. Йдеться, зокрема, про соціальну допомогу та субсидії. В Україні соціальну допомогу в різних розмірах одержують близько 6 млн осіб. Ще майже 11 млн осіб, згідно з даними ПФУ, отримують пенсії.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page