fbpx

Українці мають можливість отримувати щомісячну фінансову допомогу через ПриватБанк: для кого вона розрахована, та як все оформити

Українці, які дали притулок біженцям, можуть розраховувати на виплати у розмірі 450 грн на особу. Наприклад, за сім’ю із трьох осіб можна розраховувати на щомісячну допомогу у розмірі 1350 грн.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ПриватБанку. “Організація починає виплату компенсації за тимчасове розміщення всередині переміщених осіб, які перемістилися в період воєнного стану за програмою “Прихисток” через платіжну систему PrivatMoney”, йдеться в повідомленні.

Який розмір компенсації? Розмір компенсації становить 14.77 грн за особу на добу, 450 грн за особу на місяць. Кошти будуть перераховані переказом на банківський рахунок через платіжну систему PrivatMoney. Важливо, щоб житло переселенцям надавалося безкоштовно.

Як отримати компенсацію?

Зареєструвати своє житло на сайті: https://prykhystok.gov.ua/, не пізніше наступного дня подати заяву до органів місцевого самоврядування (виконавчого комітету), вказавши ім’я та по батькові кожного з розміщених осіб та додаючи копії документів, що засвідчують їх особи.

Зазначимо, що в Україні запустили нову програму виплат для найбільш соціально вразливих категорій населення. Одноразова виплата за нею становить 6660 грн на особу. Гроші можуть отримати мешканці окупованих територій. Зараз у списку: Донецька, Луганська, Херсонська та Запорізька області.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page