fbpx
Економіка
Хто в Укаїні заробляє від 50 тисяч гривень на місяць: топ-9 найприбутковіших професій

У рейтингу високооплачуваних вакансій поки що лідирує сфера IT. За даними статистики одного з найбільших кадрових порталів, саме в цій сфері можна заробити більше 50 тис. грн. Топ-9 найприбутковіших професій саме зі сфери ІТ:

Magento-програміст 55 000 грн;

Python-програміст 52 000 грн;

Тім лід 50 000 грн;

C++ програміст 50 000 грн;

Magento-програміст 49 800;

Програміст Java 47 500 грн;

Веб-аналітик 40 000 долл;

C# програміст 40 000 долл;

IOS-програміст 40 000 грн.

Експерт ринку праці Тетяна Пашкіна переконана, що така тенденція збережеться і далі:

“Поки немає інших сфер, які мають такий фінансовий запас, щоб істотно збільшити зарплати. Криза тільки збільшила розрив. Мені здається, що інші професійні сфери не завжди зможуть конкурувати з IT. Адже у них є багато іноземних замовників, які можуть оплачувати роботу за європейськими, а не за українськими стандартами”, – говорить спеціаліст, передає businessua.com

Якщо ви хочете бути високооплачуваним співробітником, то повинні вміти працювати з новими технологіями. Перехід до діджитал – це стабільна тенденція останніх років. Все, що може бути діджиталізовано – вже або в процесі або є таким. Діджитал напрямки – найбільше затребувані.

Діджитал – це не лише програмування, це і тестування, Діджитал-маркетинг, СММ, SEO і так далі. Навіть лікарі і вчителі без діджиталзараз  – нікуди. Тому все, що стосується комп’ютерів, затребуване у роботодавців зараз і буде актуальним надалі.

Крім того, тому, хто шукає прибуткової вакансії, потрібно добре знати англійську, аби бути залученим у міжнародну спільноту, мати можливість взяти участь у проектах та грантах.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!