fbpx
Україна
Хто в Європі побоюється перемоги України: компроміси, «Україна мусить зрозуміти», «Росію не перемогти»

Євросоюз очікують неминучі зміни після завершення війни  – так вважає заступник голови в ВО “Свобода”, Народний депутат України 7, 8 скликань Андрій Іллєнко.

Шольц знову уповільнює передачу важкого озброєння. Макрон недавно закликав Україну до поступок. Попри запізніле, але ніби щире прозріння «стара Європа» знову крутить ту саму шарманку – компроміси, «Україна мусить зрозуміти», «Росію не перемогти» і т.д.

Як на мене, значна частина політичних еліт цих країн насправді побоюється і не хоче повної перемоги України. Поразки вони нам не бажають, але і наша повна перемога їм не дуже потрібна.

Бо це неймовірно посилить позиції як самої України, так і її реальних союзників у цій війні – східноєвропейських держав (Польща, країни Балтії, Чехія, Словаччина, Румунія) та атлантичної вісі Вашингтон – Лондон. Саме ці держави будуть моральними лідерами післявоєнної Європи та значною мірою визначатимуть її долю.

А от якщо війна зайде у патову ситуацію, тоді якраз Німеччина і Франція знову будуть водити дипломатичні хороводи з Москвою і помаленьку повертатися до «бізнес ес южуал», як вони це робили попередні вісім років.

На щастя, нарешті у нас правильні союзники (вперше в історії), і аж ніяк не Берлін та Париж грають провідну роль у наших військових поставках та міжнародній підтримці.

Так що все буде саме так – буде нова Європа, де ключову роль буде грати вісь між Балто-Чорноморськими та Атлантичними державами.

(https://www.facebook.com/andriy.illenko?fref=ts)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.