fbpx

Хто замість кролика і підроблена кава: небезпечні продукти на ярмарках

Знайшли в торгових рядах і підроблені пральні порошки. Риба без холодильників, а продавці без медкнижок. Купуючи продукти на вуличних ярмарках – споживач ризикує.

Правил торгівлі тут не дотримуються: продавці не миють руки, є небезпека нарватися на підроблені товари.

М’ясо, риба, соління та господарські товари. Прилавки ярмарки розтягнулися на кілька сотень метрів. Але ні у одного продавця немає холодильника. Кажуть, морози вже вдарили, температурний режим дотримуються. І якщо для м’яса такий варіант підходить, його зберігають при нульовій температурі, то для риби це неприпустимо.

“Температурний режим всієї цієї риби -18-24 градуси, а вона зберігається в плюсовій, відбувається діфрост”, – розповідає директор Союзу споживачів України Максим Несміянов.

Читайте також: СКІЛЬКИ КАВИ ПОТРІБНО ПИТИ, ЩОБ ЗНИЗИТИ РИЗИК ПОЯВИ PAKY: ВІДПОВІДЬ ВЧЕНИХ

Це означає що риба розморожується, і в ній починають розвиватися бактерії. А ось у цій продавщиці для м’яса на прилавку місця не вистачило. Лежить на землі.

На свинину і яловичину документи показують майже всі, а ось маркування на домашній курці рідкість. Правило продажу кроликів також не дотримуються – доказів, що це не кішка, немає.

За імпортною кавою невелика черга. Ось тільки покупці не підозрюють, що це підробка.

Знайшли в торгових рядах і підроблені пральні порошки.

Але найбільша проблема на ярмарках – це підроблені медкнижки, кажуть в Госпродпотребслужбе.

Вся відповідальність за проведення ярмарків на організаторах, а обов’язок Госпродпотребслужби – проводити планову перевірку раз в 2 роки або за зверненням громадян. Але з початку року на ярмарковий товар поскаржилися лише двоє покупців.

Джерело.

You cannot copy content of this page