fbpx
Світ
Хто ж стане переможцем Євробачення 2022: трійка лідерів кардинально змінилася напередодні фіналу

Хто ж стане переможцем Євробачення 2022: трійка лідерів кардинально змінилася напередодні фіналу.

Сьогодні, 14 травня відбудеться фінал Євробачення 2022. У ньому представники 25 країн поборються за перемогу та можливість приймати у себе учасників пісенного конкурсу.

І напередодні фіналу змінилася трійка лідерів. Розповідаємо яке місце, на думку букмекерів, посідає KALUSH на Євробаченні 2022. Пише maximum.fm

Згідно з останніми даними, Італія випадає з трійки лідерів пісенного конкурсу Євробачення 2022. Так, з дуже високою ймовірністю господарі цьогорічного пісенного конкурсу не посядуть навіть третю позицію. Зауважимо, що до півфіналів їй пророкували стабільно друге місце.

Натомість в лідери вибилася Велика Британія. Так, одна з країн-засновниць Євробачення, котрій рідко вдавалося посісти високі місця, цьогоріч може отримати умовну “бронзу”.

На друге ж місце вирвалася представниця зі Швеції. Очевидно, під час другого півфіналу виступ співачки дуже сподобався глядачам.

Лідер же залишився без змін. Ним є колектив KALUSH Orchestra. Не будемо розповідати, яку країну він представляє. Самі прекрасно знаєте.

А тепер про найцікавіше: Україні пророкують перемогу з ймовірністю цілих 60%. Швеція, яка посідає умовну другу позицію, має лише 10%, а разом із нею Велика Британія. Італія ж добряче так відпала. Тепер її ймовірність перемогти у пісенному конкурсі – усього 5%.

Хлопці, чекаємо в Україні з перемогою!

Фото – скріншот з відео