fbpx
Шоу-бізнес
Ірина Білик розповіла, як мстить колишнім за образи: “Скажу відверто – я дійсно вмію це робити.”

У відвертому інтерв’ю програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» відома українська артистка Ірина Білик представила новий кліп «Червона помада» і розповіла, які плани помсти придумує для своїх колишніх.

Народна артистка України Ірина Білик прийшла в студію «Ранку з Україною». Представляючи прем’єру кліпу, за сценарієм якого головна героїня мстить колишнім за образи, співачка розповіла, яких розправ можна очікувати від неї самої, передає Новий Формат.

«Кліп про те, як я б хотіла розправитися зі своїми минулими коханими. Але я дружу з ними усіма: з Дімкою, з Димкою, хотіла сказати, що з Генкою, Сергійком… – сміючись, коментує артистка. – Звичайно, хотілося б комусь помститися, до речі, я сказала правду! Але не впевнена, що у мене це вийде – я дуже добра людина».

Читайте також: ЗА ЦИМ РЕЦЕПТОМ ВСЕ ЖИТТЯ ГОТУВАЛА СВОЇ СМАЧНЕЗНІ ХІНКАЛІ МОЯ БАБУСЯ-ГРУЗИНКА, А ТЕПЕР ГОТУЮ Я ВЖЕ БАГАТО РОКІВ. РІДНІ ЗАВЖДИ В ЗАХВАТІ, А ГОСТІ НЕ ПЕРЕСТАЮТЬ ДИВУВАТИСЯ ЇХ СОКОВИТОМУ СМАКУ!

Незважаючи на такі слова, співачка зізналася – вона людина, від якої можна чекати чого завгодно:

«Скажу відверто – я дійсно вмію це робити. Тому близько спілкуватися зі мною небезпечно. Але той, хто мене дійсно любить, отримує задоволення і від любові, і від помсти».

Ведучі ранкового шоу відзначили, що в кліпі Ірина показала кілька методів розправи, на що артистка відверто відповіла – має власний спосіб залякування колишніх.

«Насправді, в житті я завжди придумую таку історію:« Дивись, обережно! У мене є кільце з отрутою, якщо ти будеш себе не так добре вести, я підкину тобі це в келишок шампанського». І відразу все стають просто шовкові. Вже не можуть нічого сказати, тільки трошки тремтять, бояться. Але це, скажімо так, мій план і від нього відступати не треба, але тільки в тому випадку, коли знадобиться», – зізналася Ірина Білик.

Фото з відкритих джерел. 

facebook