fbpx
Україна
Іван Дорн розповів з ким із росіян досі підтримує зв’язок: “Вона одна єдина”

Іван Дорн розповів з ким із росіян досі підтримує зв’язок: “Вона одна єдина”

Іван Дорн назвав єдину людину з Росії, з ким продовжує спілкуватися: вона підтримує Україну

Український виконавець Іван Дорн розкрив, що підтримує спілкування з однією людиною, яка досі перебуває в РФ. Нею виявилася стилістка музиканта, яка засуджує війну в Україні та ім’я якої він забажав не називати.

Артист підтвердив, що росіянка залишається його подругою і зараз перебуває в розгубленому стані. Такий коментар пролунав в інтерв’ю “Говорящим головам” на YouTube.

На питання журналіста, чи залишилися в Росії люди, з якими він підтримує зв’язок, артист запевнив, що йдеться про кілька телефонних дзвінків.

“Мабуть, тільки телефонував кілька разів своїй стилістці. Вона підтримує Україну і намагається зрозуміти, як бути особисто їй надалі. Може ще кілька дзвінків було. Переважно з тими, хто розгублений і не розуміє, що відбувається з боку влади і російських рухів. Вони не розуміють, як діяти, як протидіяти, виїжджати чи не виїжджати”, – поділився співак.

Стилісткою Івана Дорна довгий час залишалася молода російська модна експертка на ім’я Валерія Агузарова. На її сторінці в Instagram є фото з українцем з гримерки 2018 року, а сама росіянка підписана на офіційну сторінку опозиціонера Олексія Навального.

На думку Івана Дорна в РФ не вистачає опозиційного лідера, який міг би згрупувати усіх противників війни та скоординувати їх.

“Вони ж усіх опозиціонерів посадили, отруїли, “виправили”. У них же немає лідера, який скаже: “Давайте зберемося і дамо джазу”. А цієї імпровізації не відбудеться. Російська влада зробила все, щоб не було цього лідера”, – припустив артист.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page