fbpx
життєві історії
Іван в неділю відкрив холодильник і в кутку побачив кабачок і перчину, які він купив на початку тижня, але я про них забула і вони підгнили. Після буркотінь на мене, Іван набрав номер тещі, моєї мами, і сказав, що та мене погано виховала, бо я продукти, а в тому числі і його зарплату, спускаю на вітер. Мамі після його дзвінка стало так зле, що тато швидку викликав. І я б зрозуміла його, якби в нас грошей не було. Вони є – в шухляді, чекають “чорного дня”

Скупий чоловік подзвонив до моєї мами, бо я “транжира” – в холодильнику Іван знайшов підгнивший кабачок і перчину. Ну забула я про них, з ким не буває. Невже потрібно було через це підіймати таку “бурю”?

Після весілля з Іваном я два роки працювала, тому якось не помічала, що він такий скупий. Але може й не так – не хотіла помічати.

– Для чого тобі ця сукня? По ресторанах ми не ходимо. Для кого робити цей манікюр? Я тебе і без нього кохаю. Твоя синя сумочка пасує до кожного образу, навіщо тратитися на нову.

Я ж думала в той час, що Іван береже сімейний бюджет. Чоловік мій без шкідливих звичок.

– Не розумію я тих чоловіків, які витрачають на “пінне” такі гроші кожного місяця, – говорив мій Іван.

А найцікавіше я почула від нього, коли на світ з’явилася наша перша дочка.

Богданці лікарі прописали масаж, а їздити треба було далеченько. Тоді власне я і почала говорити, щоб ми позичили грошей у батьків і купили не дорогу автівку, щоб возити дитину. Ну свій автомобіль це ж дуже зручно.

І тут мій Іван взяв листочок А-4 і почав мені розписувати все “по полочках”.

– Це гроші на вітер, Уляно! Яка автівка? Тоді прийдеться лише на бензин і працювати.

Іван так вмів все гарно розписати, що я вірила його кожному слову.

На даний час я в другому декреті. Нашій дочці Андріанці три рочки, старша вже пішла в перший клас.

Я не купую собі нічого з одягу, бо нема чого тринькати гроші, як каже чоловік. Про косметику взагалі мовчу. В мене є старша сестра, то коли я до неї приїжджаю, Орися віддає мені все, що б раніше викинула.

Я не знаю, як вплинути на чоловіка. Його скупість виводить мене з себе. І ще наголошу на тому, що Іван заробляє непогані гроші, але всі вони “на чорний день”, лежать в шухляді.

Я вже шукаю собі роботу або ж підробіток, бо жити і випрошувати кожну копійку, показуючи чоловіку чеки, мене виводить з себе.

А недавно взагалі смішна ситуація була, тільки закінчилась вона плачевно. Чоловік постарався на славу.

Іван в неділю зранку відкрив холодильник і в кутку побачив кабачок і перчину, які він купив на початку тижня, але я про них забула і вони підгнили.

Після буркотінь на мене, Іван набрав номер тещі, моєї мами, і сказав, що та мене погано виховала, бо я продукти, а в тому числі і його зарплату, спускаю на вітер.

Мамі після його дзвінка стало так зле, що тато швидку викликав.

Ну скажіть мені, хіба цей кабачок цього вартував?

Читайте також: Недавно в сина і невістки було п’ять років з моменту одруження. Максим на подарунок навіть в мене гроші позичив. Я вже і дочекатися не могла, щоб дізнатися, яка реакція буде в невістки. Але Олена мене дуже сильно розчарувала. Попри всі старання сина, Олена не оцінила його подарунку, бо це була каблучка, як вона сказала, з “простим” камінчиком, а вона хотіла з діамантом, бо її  подрузі щось таке чоловік на ювілей подарував. Це називається, вилізла невістка моєму сину на голову, ще й ноги звісила

Дорогі жіночки, поясніть мені, чи міняються скупі чоловіки, чи то вже назавжди?

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page