fbpx
Україна
Йде похолодання: прогноз погоди в Україні на тиждень

Після Хрещення синоптики днями пообіцяли українцям відчутне похолодання і цілком серйозні морози.

У суботу, 19 січня майже по всій Україні без опадів – снігу варто очікувати лише в Харківській, Донецькій і Луганській областях.

Температура повітря вдень у західних, північних і центральних регіонах складе від -4 до -1 градуса, в східних областях від +2 до +4 градусів, на півдні від +1 до +5 градусів. Джерело

У неділю, 20 січня захід України (крім Волинської та Рівненської областей), центр і північ засипле снігом. В Одеській і Миколаївській області – сніг з дощем.

З північного сходу насунеться похолодання: так, в північних областях вдень в середньому від -6 до -3 градусів, у східних від -6 до -2 градусів, в центральних областях від -5 до -2 градусів, в західних від -4 до -1, і на півдні від +1 до +5 градусів.

У понеділок, 21 січня в східних регіонах очікується сніг, а в південних – сніг з дощем, на решті території України без опадів.

Читайте також: Вчені з’ясували, на якій стороні ліжка не можна спати

У західних областях вдень від -4 до 0 градусів, на півночі і в центрі від -5 до -2 градусів, на сході від -4 до +1 градуса, і в південних регіонах від 0 до +8.

У вівторок, 22 січня опадів в Україні не очікується. Температура повітря вдень складе: в західних областях від -7 градусів від 0.

В північних і східних областях від -10 до -7 градусів, в центрі від -8 до -6 градусів і на півдні від -5 до +1 градуса.

У середу, 23 січня сніг скрізь, крім західних областей. Стовпчик термометра вдень на заході буде коливатися в діапазоні від -7 градусів до 0.

В північних і східних областях від -10 до -7 градусів, в центрі від -8 до -6 градусів, на півдні від -1 до +5 градусів.