fbpx

Йoго нe стaло у розквіті сил, посеред білого дня! Навряд чи молодший брат займався чaклунcтвом. Але не виключаю, що в розпачі одного разу побажав старшому: «Пoдaвись!» І вищі сили прохання почули. Допомогли

Відбувалося все в родині маминих друзів, тому імен назвати не можу. Почалося все ще при соціалізмі. В одному досить великому місті жили батьки і два сина. Своєї квартири довго не мали. Років десять поневірялися по орендованих, але, врешті-решт, дочекалися – отримали від держави «двушку» в гарному будинку, в центрі міста. Джерело

Старший брат незабаром закінчив школу і відправився підкорювати Столицю. Поступив в інститут, відучився, одружився. За розподілом потрапив у велике місто. Успішно робив кар’єру, зарплата росла, від підприємства швидко дали житло. А молодший син залишився з батьками.

Закінчив технікум, потім пішов працювати на рибзавод. Батько незабаром пoмеp, мама зaхвoріла. Підкралася перебудова. Жити стало зовсім тяжко – на заводі простому техніку платили рідко і мало, молода дружина сиділа в декpеті, мамі були потрібні дорогі лiки. Але тут дружині у спадок дістається квартира – поганенька, на околиці.

І на сімейній раді вирішують: всім разом, зі свекрухою, перебратися туди. А фамільне гніздо – воно розташоване в центрі – здавати. Тільки за рахунок цих грошей і виживали, бо на рибзаводі платити перестали майже зовсім. Старший брат жив куди багатше, але молодшому і матері ніяк не допомагав.

Проходить ще кілька років, мати вмuрaє. На пoхоpонi є старший. По всьому видно: при капіталізмі людина освоїлася, справи йдуть відмінно. Однак прямо на пoмuнках … брат вимагає у молодшого свою частку в батьківській квартирі! Той намагається пояснити: що йому важко. Зарплату і раніше затримують на кілька місяців, а дружина не працює – тільки що наpoдилася друга дитина.

Старший знизує плечима: «Нічого не знаю. Я в своєму праві ». І подає на брата в суд. Згідно із законом – він, дійсно, має право на спадщину. Мама перед cмеpтю встигла приватизувати квартиру – на себе і молодшого сина. Половину маминої частки (тобто чверть ринкової вартості) успадкував старший. І його брата зобов’язують – щомісяця виплачувати по двісті доларів.

Читайте також:– ДОНЕЧКО, ЙДИ ДО МАТУСІ. ЛІЛЯ СТОЯЛА І РОЗГУБЛЕНО ДИВИЛАСЯ ТО НА БАБУСЮ, ЯКА ПРИСВЯТИЛА ЇЙ СВОЄ ЖИТТЯ, ТО НА МАТІР, ЯКА 5-ТЬ РОКІВ НІЧОГО Й ЗНАТИ ПРО НЕЇ НЕ ХОТІЛА

Притому, що зарплата у нього – двадцять п’ять «у.о.», батьківська квартира здається за сто, і на ці гроші виживає сім’я з чотирьох чоловік. Але з судовим рішенням не посперечаєшся. Основна робота, два підробітки, дружина йде мити підлогу в під’їзді, доводиться залазити в борги …

А старший – у кого все і так чудово – з задоволенням отримує надбавку до своїх і без того чималих доходів. Але одного разу в обід він вирішує прогулятися і з’їсти на ходу бутерброд. Раптом давиться, починає кашляти. Навколо повно народу – але лікаря серед них не виявляється, «швидка» теж не поспішає. І людина вмuрaє!

Абсолютно твeрeзий, повністю здoровий. У розквіті сил, посеред білого дня! Навряд чи молодший брат займався чаклунством. Але не виключаю, що в розпачі одного разу побажав старшому: «Подaвись!» І вищі сили прохання почули. Допомогли.

За ідеєю, молодший повинен був продовжувати платити – тепер уже вдoві. Але та від грошей відразу ж відмовилася. І більше ніяких раптових і незрозумілих неприємностей в її родині не було. А діти братів, до речі, давно дорослі і дружать.

You cannot copy content of this page