fbpx
Світ
Його цинізму немає меж: Путін надіслав привітання Україні “з днем перемоги”. “Мирного і справедливого майбутнього”

Його цинізму немає меж: Путін надіслав привітання Україні “з днем перемоги”. “Мирного і справедливого майбутнього”

Очільник кремля розіслав “привітання” пострадянським країнам, але й навіть квазіутворенням в Україні та Грузії. І навіть власне Україні й Грузії, про це йдеться на сайті російського диктатора.

І що там за “привітання” так

Поки весь цивілізований світ 8 травня згадує пам’ять жеpтв найкpивaвішої війни в історії людства, у Росії “побєдобєсіє” набирає обертів.

Очільник кремля цинічно згадав про якесь міфічне “братерство” і “дружбу”. Окремо Путін надіслав “привітання” квазіреспублікам та її ватажкам, де не менш ганебно порівняв терoристів та окyпантів з тими, хто боровся проти нацuзму, спаплюживши пам’ять учасників Другої світової війни.

Своє “привітання” він надіслав лідерам і народам Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану та Туркменістану. “Лист” від Путіна отримали квазіутворення в Грузії та Україні. Однак найбільш цинічним у цьому є “Привітання” народам Грузії та України.

Путін навіть “звернувся” до українських ветеранів Другої світової. “Винищувач” їхніх онуків та правнуків не обійшовся без своїх традиційних вигадок про “нацuзм в Україні”.

Окремо на сайті Кремля опублікували ще більш цинічне звернення “до ветеранів та українців”, де Путін просто пробив дно, побажавши українцям “мирного і справедливого майбутнього”.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео