fbpx

Йшли пішки 7 км: люди покидали Калинівку в халатах і ховалися в льохах

У Вінницькій області триває евакуація жителів, що опинилися в радіусі ураження в результаті вибухів на військових складах. Так, в Стрижавці Вінницького району в місцевій школі організували штаб евакуації жителів прилеглих сіл: Капустянка, Лаврівка і Дорожнього, передає Vlasno.info.

У центрі Стрижавки на лавці сидять кілька жінок і чоловік. Жінки – в легких халатах, зверху – куртки. Ноги – голі, незважаючи на осінній опівнічний холод.

“О дев’ятій вечора сіли дивитися телевізор, відчули поштовх сильний і вибух, вийшли на вулицю і побачили, що все горить і палає. Подумали, що це склади військові, тому що вони тут поруч у нас стоять.

Взяли пакет один з речами і поїхали. Спочатку їхали на мотоблоки, мотоблок зламався, ще сім кілометрів йшли пішки. Багато людей в льохах поховалися, а худобу весь залишився в сараях, не знаємо, повернемося, чи буде там ще щось “, – розповідають люди.

Читайте також: ВИБУХИ В КАЛИНІВЦІ: У ДСНС ПОВІДОМИЛИ ПРО КІЛЬКІСТЬ ЕВАКУЙОВАНИХ ТА ТРАВМОВАНИХ

У школі, яка тимчасово стала штабом евакуйованих, селян забезпечують питною водою та направляють до Вінницької районної лікарні або до рідних в більш безпечні населені пункти.

За словами правоохоронців, вони чергують на посту на трасі, все райони області підняті по тривозі і направляються до Вінниці.

Станом на третю годину, ночі боєприпаси продовжують детонувати. Вибухи чути і в Вінниці.

Нагадаємо, ввечері, 26 вересня, на складі артилерійського озброєння недалеко від міста Калинівка на Вінниччині сталося ЧП . У 20 кілометрах від Вінниці відбуваються вибухи на складах з боєприпасами і зброєю.

Для координації дій з ліквідації надзвичайної ситуації із загорянням на складах боєприпасів в Калинівці в Вінницьку область прибув прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також на місці події працюють глава Генерального штабу Віктор Муженко і глава СБУ Василь Грицак.

You cannot copy content of this page