fbpx

Камалія з перших днів війни звернулася до Кіркорова, та поділилася подробицями цієї “переписки” з нами

Камалія з перших днів війни звернулася до Кіркорова, та поділилася подробицями цієї “переписки” з нами

Українська співачка Камалія прокоментувала мовчання російського виконавця Філіпа Кіркорова про війну в нашій країні. Виконавиця сказала, що писала йому ще перші дні вторгнення, проте артист вирішив просто проігнорувати її.

“Він на мене підписаний. Я на нього теж підписана. І в Instagram, і в Facebook. Усі дивилися мої ефіри. Він ніяк не відреагував. Абсолютно ніяк. Пізніше я написала. Послала фото. Теж нічого. А зараз я взагалі не можу знайти у своїх контактах його телефон. Я не знаю чому. Просто зник”, – пояснила Камалія.

Співачка додала, що намагалася розповісти правду про війну російським журналістам. У відповідь вони заявили, що всі розуміють, проте не можуть висловити свою думку, бо можуть “сісти на 15 років”.

“Я дзвонила журналістам, з якими я працювала в Москві, коли працювала з Філіпом. Вони всі розуміють, вони всі вірять мені, але кажуть: “Ти ж розумієш, нас тут просто посадять на 15 років, ми не можемо говорити правду, як ви”. Знаєш, коли вони масово почнуть отримувати повідомлення про відхід у інший світ чоловіків та синів… Я думаю, довго приховувати це все і мовчати керівництво Росії не зможе…

Зараз вони приховують, але ще трохи, і вони більше не зможуть це робити. Правда все одно відкриється. Але хотілося б, щоб це сталося якомога раніше. Українці ніколи не вибачать росіян за все те, що вони зробили”, – сказала артистка.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page