fbpx

Камалія зі своєю сім’єю вже далеко від меж своєї рідної країни – на батьківщині чоловіка, в Пакистані (фото, відео)

Камалія поїхала на батьківщину чоловіка до Пакистану.

Українська співачка Камалія вийшла заміж за пакистанського мільярдера. За кілька днів до війни Захур відвіз їх дочок до Великої Британії, оскільки є підданим тієї країни. Співачка вирішила залишитися вдома з мамою, бо не вірила, що розпочнеться війна. У результаті їй довелося тікати зі столиці.

Незабаром зірка опинилася у Польщі, де давала благодійні концерти та збирала гроші на допомогу Україні. Зараз Камалія зі своєю сім’єю вже далеко від меж своєї рідної країни – на батьківщині чоловіка, в Пакистані.

Там вона продовжує привертати увагу до бід, з якими зіткнулася Україна. Виконавиця зустрілася з місцевою зіркою, яка відкрито виступає проти російської агресії, а також із послом України у Пакистані, який організовує доставку гуманітарної допомоги.

“Пакистанська суперзірка Mustehsan відкрито виступає проти російської агресії в Україні. Посол України в Пакистані Маркіан Чучук Embassy of Ukraine в Islamic Republic of Pakistan успішно відправляє допомогу з Пакистану в Україну”, – зазначила Камалія.

Також виконавиця працює над записом нової пісні, яку їй написали люди, які пережили важкі часи в Україні:

“Пісню “Кулями”, для мене написали чернігівські автори, які пережили важкі часи. Коли її співаю, ледве стримую сльози. Готуюся до запису. Сподіваюся, що ви її скоро почуєте. Слава Україні”

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page