fbpx

Канада проголосувала за безвіз для України. Також депутати закликали уряд “підтримати українців та інших жителів країни, які постраждали від конфлікту”

Канада проголосувала за безвіз для України. Федеральний парламент Канади підтримав скасування візового режиму з Україною.

Про це йдеться у звіті Постійного комітету парламенту Канади, таож про це пишуть Укрінформ і УП.

Депутати проголосували за звіт Постійного комітету парламенту Канади, члени якого раніше підтримали запровадження безвізового режиму з Україною.

У документі йдеться: “закликаємо уряд Канади запровадити безвізовий режим подорожей з України до Канади, в тому числі швидко видаючи електронний дозвіл на подорожі”.

Також депутати звертаються до уряду із закликом “підтримати українців та інших жителів країни, які постраждали від конфлікту”.

Вони рекомендують урядові “збільшити кількість персоналу, аби затримки у прийомі мігрантів не стали ще довшими через чинну гуманітарну кризу”.

“Ми засуджуємо неспровокований напад на Україну, наказ на який віддав президент Росії Володимир Путін, відверто порушуючи міжнародне право”, – сказано у звіті.

Щиро дякуємо Канаді.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page