fbpx
Суспільство
Кандидати – на старт! В новий рік – з новими обличчями: 18 листопада розпочато процес висування кандидатів на місцевих виборах 22 грудня 2019 року.

Як пише newua.com.ua, 18 листопада Розпочався процес висування кандидатів на місцевих виборах. які відбудуться 22 грудня 2019 року.

За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь понад 380 тисяч виборців. У ЦВК повідомили, що загальна сума на їх підготовку і проведення становить 21 млн 842,2 тис. грн.

Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів на зазначених виборах 16 громадським організаціям.

Зазначається, що 18 листопада розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах.

Подання до територіальних виборчих комісій (ТВК) документів для реєстрації кандидатів триватиме до 27 листопада включно. А до 28 листопада включно ТВК прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів.

“Слід зазначити, що близько 30 політичних партій подали до ЦВК копії рішення вищого керівного органу партії про участь їх місцевих організацій у перших місцевих виборах разом з копією статуту партії”, – йдеться в повідомленні.

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад обʼєднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, призначені на 22 грудня 2019 року, відбудуться у 86 об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) (69 сільських, 16 селищних, 1 міської ОТГ) у 21 області України.

Джерело:

You cannot copy content of this page

facebook