fbpx
Україна
Карпатськи мольфар Орест Стафійчук ще молодий, але вже завоював авторитет і довіру. Його прогнози мають велику точність. Нещодавно Орест склав нове передбачення про долю України. Мольфар сказав, що були певні знаки, які віщують наближення кінця – назвав конкретний термін

Карпатськи мольфар Орест Стафійчук ще досить молодий, але вже завоював авторитет і довіру тих, хто його знає. Його прогнози мають велику точність.

Нещодавно Орест склав нове передбачення про долю України.

Мольфар сказав, що були певні знаки, які віщують наближення кінця конфлікту. Тим більше вже у 2014 році всі розуміли, що рано чи пізно війна на Донбасі переросте на щось більше.

Незадовго до повномасштабного вторгнення Росії в Україну з бані Софійського собору впав хрест. Подібне вже траплялося напередодні Другої світової війни. Стафійчук називає це поганим знаком, провісником жахливих подій. Тому не дивно, що хрест упав саме у січні 2022 року.

Наступне питання, яке хвилює всіх: «Чи варто боятися ядерної біди?» Зараз ясно, що російська влада готова піти на все. Однак Орест заспокоює і каже, що лиха такого масштабу точно не буде. Набагато більше треба побоюватися хімічної загрози з боку РФ. І передумови для цього, на жаль, вже є.

Майбутнє України та Росії він побачив таким.

Ситуація в Росії загострюється з кожним днем. Стафійчук попереджає, що якщо вона не зупиниться, на неї чекає крах. Криза та голодні бунти – ось таке майбутнє буде у росіян. Більше того, держава може поділитись територіально. А її частини будуть у володінні інших країн.

Подейкують, що Путін користується послугами шаманів. Карпатський мольфар каже, що це може бути правдою. Однак немає на світі таких фахівців, які змогли б урятувати президента РФ від сумної долі. Він сам підписав собі вирок, який здійсниться протягом наступних кількох років.

Стафійчук не називає точних дат закінчення війни. Але Орест впевнено заявляє, що все вирішиться до початку жовтня 2022 року.

Найближчі місяці стануть вирішальними у подальшій долі України. Мольфар наголошує на важливості світової спільноти у боротьбі за перемогу українського народу. Люди по всьому світу мають не забувати про те, що відбувається зараз в Україні.

Починається 2-га фаза війни, під час якої бої сконцентруються на сході України. Однак це зовсім не означає, що решта міст перебуває в безпеці. Бомбити можуть будь-що, і робиться це для того, щоб тримати український народ у страху. Але зламати бойовий дух українців не вийде.

Карпатський мольфар упевнений, що до 2030 року Україна стане успішною європейською державою.

Країна зможе повернути та зберегти свою територіальну цілісність. Більше того, можлива поява сильних політичних альянсів на світовій арені. При цьому до НАТО Україна у найближчі 10 років точно не потрапить. Натомість стане гідним членом Європейського Союзу.

Орест Стафійчук повідомив, що всі карпатські мольфари об’єдналися, щоби захищати країну. До них приєдналися також закордонні колеги.

“Нас мало, але ми є. І на нашому місці може бути будь-хто з вас. Імена зараз зовсім не важливі. Просто знайте, що допомога надходить з усіх боків. Ми щодня просимо Вищі Сили встановити мир та порядок на Землі», – пише у своєму Інстаграмі Орест.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.