fbpx

Катерина Кухар особистим прикладом показала, в чому потрібно ходити на балет

Балерина дивилася спектакль за участю свого зоряного чоловіка в залі для глядачів.

Цими вихідними пройшов спектакль “Лебедине озеро” за участю прем’єра Національної опери України Олександра Стоянова і прими балерини театру La Scala Петрою Конті.

Дві зірки світового балету, вони виступають на кращих театральних сценах світу, але разом вперше станцювали в Національній опері України. Серед глядачів цього вечора можна було зустріти Катерину Кухар.

Балерина дивилася спектакль за участю свого зоряного чоловіка в залі для глядачів, в театр вона одягла розкішне біле плаття з пір’ям і високим розрізом, в якому виглядала, як білий лебідь.

Читайте також: ТІНА КАРОЛЬ ВИЙШЛА В СВІТ У ЗВАБЛИВІЙ СУКНІ ЗА П’ЯТЬ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

“Зізнаюся, мені було хвилююче спостерігати за Олександром і Петрою, оскільки я знаю особливості нашої сцени, вона у нас з дуже великим похилому. Тому сцена Національної опери одна з найскладніших, артисту необхідно багато часу, щоб звикнути до неї.

Через цю особливості запрошені артисти не завжди можуть показати свої можливості на всі 100%, адже тут необхідно не просто враховувати особливості сцени, але це і абсолютно інша постановка корпусу.

Але я рада, що до нас в Україну приїжджають відомі артисти, не бояться труднощів і наш а українська публіка має можливість познайомитися з іменитими представниками іншої школи”, – поділилася своїми враженнями прима балерина.

Джерело.

You cannot copy content of this page