fbpx
Україна
Катерина Осадча показала шанувальникам, як 11 років тому відпочивала в Криму: “Скоро все повернеться!” (фото)

Катерина Осадча показала шанувальникам, як 11 років тому відпочивала в Криму: “Скоро все повернеться!”.

Одна з найпопулярніших телеведучих України Катерина Осадча ощасливила мережу архівною світлиною. Красуня показала, як 11 років тому відпочивала в Криму. Свій спогад телеведуча опублікувала в Instagram-stories.

Катерина Осадча повідомила, що до анексії Криму постійно відпочивала на півострові. Телеведуча лише з усмішкою на обличчі пригадує свої відпустки. На архівній світлині вона позує серед моря. Перед камерою Катерина Осадча постала із зібраним волоссям та без макіяжу.

На світлині жінка щиро усміхається та мружить очі від сонця. Схоже, що 11 років тому телеведуча відпочивала у Севастополі, адже позаду неї видно Херсонеський маяк. Катерина Осадча зізналась, що не була в Криму від 2014 року.

Найбільше жінка мріє відправитись у відпуску та чудово провести час на півострові. Телеведуча щиро вірить, що Україна обов’язково поверне всі окуповані території й знову розквітне під мирним небом. На думку Катерини Осадчої, зовсім скоро українці зможуть повернутись в рідний Крим.

Архівну світлину жінки миттю стали коментувати шанувальники. Вони повідомили, що фото телеведучої дуже їх розчулило. Підписники щиро вірять у перемогу та з нетерпінням чекають того дня, коли в Україні настане мирне небо!

Фото взяте з мережі інстаграм

You cannot copy content of this page