Каті було шістнадцять, як ми дізналися, що вона чекає дитину. Звісно, було важко сприйняти цей факт, але нічого вже не зміниш. Батько дитини Денис, така ж дитина, як і наша Катя. Він відразу ж дав зрозуміти, що батьківство не його тема. Я зв’язалася з його батьками, і на приємний подив вони пішли на контакт. Але все це було до пори до часу. Лише на останньому місяці ми дізналися їх справжнє лице

Каті було шістнадцять, як ми дізналися, що вона чекає дитину. Звісно, було важко сприйняти цей факт, але нічого вже не зміниш. Батько дитини Денис, така ж дитина, як і наша Катя. Він відразу ж дав зрозуміти, що батьківство не його тема. Я зв’язалася з його батьками, і на приємний подив вони пішли на контакт. Але все це було до пори до часу. Лише на останньому місяці ми дізналися їх справжнє лице.

Не розумію, як так вийшло. Не вберегла я свою дитину…

Ми з чоловіком Степаном познайомилася в період навчання. Довго зустрічалися. Він був моїм першим чоловіком. І загалом, все було як книжка пише.

Перша дитина була вже невдовзі після заміжжя. Це була дівчинка Катя. А потім вже через сім років появився синок Сергій. Ми намагалися дітей виховувати правильно. Намагалися привчити до церкви, але не дуже виходило.

Загалом в нас порядна сім’ї, ніколи не було історій, що хтось ходив на ліво або ж показував силу рук.

Синочок був активним, завжди хотів розвиватися, тож ми його віддали на футбол і на заняття з англійської мови.

А ось Катя не сильно тягнулася до навчання. Її більше цікавило ходити і гуляти з друзями. Звісно, ми намагалися змусили її навчатися, але донька завжди знаходила як викрутитися від науки.

Зрозуміло, що я не могла її закрити в квартирі і зовсім не випускати гуляти. Тому Катя після виконання домашнього завдання могла кудись іти.

Я була проти її гуляння в компанії з хлопцями. Спочатку Катя бурчала, хотіла гуляти і з хлопцями, але потім змирилася.

Принаймні, я так думала. Все-таки ж я хотіла її вберегти, адже переживала дуже за неї і знала, якими можуть бути хлопці.

І ось коли я була повністю впевнена, що все в порядку, я дізналася, що моя шістнадцяти річна донька при надії. Спочатку я помітила дивну поведінку в доньки, а потім відвела її на огляд.

Там і підтвердився її цікавий стан. Катя зізналася, що таки була з хлопцем на одній з вечірок.

Ця новина мене просто спантеличила. Було багато емоцій гнів, злість, не розуміння, як так сталося, страх за майбутнє. Але мені прийшлося це все відкинути, і почати піклуватися про ще не народженого малька.

З цього часу почалася чорна смуга в нашому житті. Батько дитини Денис і сам був неповнолітній, та і загалом відмовлявся від дитини.

Мені вдалося зв’язатися з батьками Дениса. Вони спочатку допомагали, але коли Катя була на майже дев’ятому місяці, кудись зникли.

Коли Катя була на останньому місяці батько дитини і його сім’я зникли з поля зору. Вони перестали відповідати на дзвінки.

Читайте також: Поки син на фронті, невістка почала вести себе дуже дивно в моїй квартирі. Ось тоді-то я й додумалася забрати онука і поїхати в село до двоюрідної сестри, а вдома камери поставити, щоб довести всім, яке насправді “обличчя” в Мар’яни. Камери поставити мені допоміг сусід, і відразу ж скажу, не дешева це справа, але воно того вартувало. Правда вилізла таки на поверхню, та що тепер мені з нею робити, хто його знає

В їхній квартирі було пусто. Я була обурена і просто не знала, що робити. На фоні переживань в Каті все почалося почалося раніше терміну. І навіть після цього батько дитини не появився.

Нашій Софійці вже пів рочку. Я допомагаю дочці, бо хто, як не я…

Але мучить мене питання, чи розшукувати Дениса і його сім’ю?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!