fbpx
Світ
Католицька церква відпустила гріхи всім, хто заразився коронавірусом. “Дар особливої ​​поблажливості”: не обов’язково бути присутнім на очній сповіді.

У Ватикані провели спеціальне богослужіння щодо коронавируса, повідомляють “Акценти”. Таким чином Ватикан відпустив гріхи католикам, які захворіли китайською вірусною інфекцією, а також їх сім’ям, медикам та іншим людям, які за ними доглядають, піддаючи своє життя ризику заразитися.

Про це повідомляють на сайті Апостольської пенітенціарії.

Через швидке і масштабне поширення небезпечної вірусної інфекції, яка прийшла до нас з Китаю, в країнах роблять все, щоб уберегти населення від ризику зараження. Тепер у Ватикані вирішили відпустити гріхи людям з католицькою вірою, які захворіли небезпечним коронавірусом.

“Дар особливої ​​поблажливості (пленарне прощення гріхів) надається віруючим, які страждають від хвороби Covid-19, широко відомої як коронавірус, а також працівникам охорони здоров’я, членам сімей та всім тим, хто в будь-якій якості, в тому числі за допомогою молитви, піклується про них “, – говорять в документі джерела.

Як повідомили у Ватикані, для того, щоб відпустити гріхи всіх людей, які перебувають зараз на карантині або ж перебувають вдома в самоізоляції, не обов’язково бути присутнім на очній сповіді.

Пояснюється, що таким людям можна буде просто подивитися трансляцію декількох богослужінь, читати молитви і Писання, а також очистити свій розум і думки від гріхів.

Джерело

Фото – sana.sy

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page