fbpx
Курйози
Китайський дитяче завдання поставило в тyпик дорослих по всьому світу

Китайські медіа опублікували правильну відповідь, але в мережі тривають обговорення.

Завдання, задана учням п’ятого класу в китайській провінції Сичуань, заплутала дорослих по всьому світу, які почали поширювати її по соцмережах.

Школярів попросили визначити вік капітана судна, якщо на борту перебувало 26 овець і 10 козлів. Китайські ЗМІ відзначали, що діти продемонстрували розсудливість і креативність у відповідях на питання.

Хтось писав, що капітану має бути не менше 18 років, оскільки інакше йому не дозволили б керувати судном. “Капітану 36 років. Він досить нарціссічен, тому число тварин відповідає її віку”, – приводила преса відповідь іншої дитини.

Незважаючи на те, що китайські медіа опублікували правильну відповідь, в мережі продовжили гадати над вірною відповіддю.

“Я б написав 42, але, мабуть, відповідь була 28 (мінімальний вік для отримання ліцензії вантажним кораблем після придбання стажу) або вище” – передбачає Mads Nybo Jorgensen, що не пояснюючи, чому його вибір припав на 42.

Читайте також: МАВПА НА БАЛІ ВЧЕПИЛАСЯ ДІВЧИНІ В ГPYДU (ВІДЕО)

Деякі користувачі вважають, що обчислити вік капітана допоможе знання про сукупний вазі тварин.

“Загальна вага 26 овець і 10 козлів становить 7,7 тисячі кілограмів, виходячи з середньої ваги кожної тварини”, – наводить підрахунки одного з користувачів.

Однак користувачі не наблизилися до розгадки, вони тільки заплуталися, пустившись в суперечки про правильність підрахунків загальної маси тварин.

“Це означає, що вівця або коза важить більше 200 кілограмів!” – натякає на сумнівність подібних підрахунків користувачів.

Незважаючи на те, що в китайській школі спочатку пояснили, що відповіді на питання не існує, а завдання було придумана, щоб перевірити критичне мислення учнів, користувачі продовжили сперечатися.

А деякі припустили, що подібні тести потрібні не тільки Китаю, а й іншим країнам, наприклад, США.

Джерело.

You cannot copy content of this page