Киянка отримала загадкові травми після спілкування з таксистом

У Подільському районі столиці з 42-річною киянкою стався дивний випадок. Як розповіли в поліції Києва, правоохоронцям від лікарів надійшло повідомлення про те, що до них доставили жінку в несвідомому стані і з кpoвoтeчею.

Попередньо вдалося з’ясувати, що напередодні жінка зі своєю подругою і її сином відпочивали в Куренівському парку і вживали спиртне. Щоб дістатися додому, вони вийшли на дорогу і почали зупиняти авто.

“Через деякий час зупинилася чорна “Кіа”, за кермом якої був 36-річний уродженець Київщини, який жив і працював таксистом в столиці. У салоні також знаходився його 27-річний друг. Вони відвезли за адресою матір і сина, а жінка залишилася з новими знайомими.

Всі разом вони вирушили до таксиста додому. Там трійця випила, після чого водій і жінка усамітнилися в кімнаті, а товариш пішов на кухню.

Через якийсь час гостя вийшла у ванну і друг таксиста побачив, що вона, в крові, лежить без свідомості на підлозі. Чоловіки викликали на місце “швидку”, – повідом і в ГУ НП Києва.

Читайте також: У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ YБUЛU ВИПУСКНИЦЮ

Правоохоронці почали досудове розслідування за фактом отримання тілесних ушкоджень, але після проведення слідчих дій можлива додаткова кваліфікація події.

“Поки ми не отримали заяви від потерпілої, тобто звинувачувати чоловіка в нacильницьких діях не можемо. Встановлюємо, чи міг  зв’язок стати причиною отриманих тілесних ушкоджень”, – говорить начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко.

Джерело.