fbpx
Breaking News
Молодшій його дочці було всього п’ять років. Моя сестра в неї всю душу вклала. Донечкою називала. Все було чудово. Вирішили вони спільну дитину народити. Народили. І тут, неочікувано, з’являється мати дівчаток. Забирає до себе молодшу (їй 10 років зараз), зі старшою все зрозуміло вже, не потрібна вона така проблемна матері
Донька мене на днях приємно здивувала. Прийшла стомлена з роботи, а на кухні сюрприз. Тортик називається “Улюбленій матусі”. Це було так приємно, смачно і красиво, що мені забракло слів, були одні емоції. Любіть та балуйте своїх рідних(рецепт)
Так, як вже зовсім скоро розпочинається піст, я стала вишукувати цікаві пісні рецепти. Цей салатик одразу ж мені припав до душі. Він не лише дуже соковитий та легкий, але й вітамінний та містить мінімальну кількість калорій. Скуштувавши один разочок – закохалася в нього назавжди!
Як тільки я торкаюся будь-якої теми в розмові, наприклад, вступ до університету, то це супроводжується словами – “ти тупа”, “ти все завалиш”, “я витрачаю гроші на тебе марно”, “у тебе немає майбутнього, якщо ти не підеш туди, куди скажу я”: пишу і плачу, чому Боженька дав мені таку маму, за чиї гріхи? Сил терпіти вже просто немає!
Мама, перш ніж починати ці стосунки, поставила батька перед вибором – вони миряться і починають жити разом, якщо він повністю припинить спілкування і забуде сина від другого шлюбу, аж до того, що і аліменти не буде платити. Тато добра людина, м’яка і він повівся. Завдяки мамі він 31 рік не цікавився сином абсолютно ніяк, повністю забув про існування своєї дитини
Суспільство
Київ назвали одним з найгірших міст для життя

Українську столицю порівнюють з лівійським Тріполі і Коломбо на Шрі-Ланці, передає Сегодня.

Київ втратив більше позицій в рейтингу кращих для проживання міст The Economist’s Intelligence Unit, опинившись серед десяти найгірших.

Як повідомляє hromadske.ua, укладачі рейтингу відзначають, що Київ відноситься до тих міст, у яких раніше був непоганий рейтинг, але вони здали позиції через падіння рівня працездатності. Тому українську столицю порівнюють з лівійським Тріполі і Коломбо на Шрі-Ланці.

Читайте також: Жінці повернули втрачену на фермі 13 років тому обручку

Серед десяти найгірших міст Київ – кращий, в загальному займаючи в рейтингу 131-ше місце. За ним – камерунська Дуала, зімбабвійський Хараре і пакистанський Карачі. Найгіршим визнали сирійський Дамаск.

Україна увійшла в ТОП-50 найбільш інноваційних країн світу

У 2012 році українська столиця посідала 110-те місце.

Читайте також: Турецькі правоохоронці затримала громадянина РФ, який хотів збuти літак США

Найбільш підходящим для проживання назвали австралійський Мельбурн, за ним – австрійський Відень і канадський Ванкувер.

Рейтинг складався з урахуванням різних факторів: стабільність (злочину, загроза тероризму або збройних конфліктів), якість і доступність медицини, культура і розваги, освіту, інфраструктура.

Related Post

facebook