fbpx
Суспільство
Коли і як правильно позбавлятися від новорічної ялинки

Медики кажуть, що довше трьох тижнів не можна тримати ялинку в будинку.

Вже відшуміли новорічні свята, а вашу ялинку все ще не знищили домашні улюбленці і вона стоїть в будинку? Коли і як правильно викидати новорічну ялинку?

Медики рішуче наполягають на тому, що тримати в будинку ялинку довше, ніж три тижні – небезпечно для здоров’я. Виявляється, кліщі, грибок і алергія, які можуть з’явитися в ялинці – значно підкосять ваше здоров’я.

“Ялинки можуть викликати від найпростіших алергічних симптомів, таких, як нежить, чхання, свербіж в очах. До більш важких, наприклад, бронхіальна астма. Також можуть з’явиться алергічні дерматітию”, – розповів алерголог Олександр Назаренко.

Читайте також: ЧОМУ ПОТРІБНО НОСИТИ ГОЛОВНИЙ УБІР ВЗИМКУ І ЯКУ МОДЕЛЬ ШАПКИ ВИБРАТИ

Втім, не варто панікувати, адже ялинки можна прибрати без шкоди для себе і навіть з користю для екології. Наприклад, ялинку можна відвезти в звіринець. Звірі не тільки будуть раді поласувати гілочками, а й гратимуть з ними.

Також святкове дерево можна здати в зоопарк, але тільки, якщо його не обробляли хімікатами. Крім того, ялинку можна здати і на тирсу. Такі пункти прийому є у великих містах. Наприклад, в Києві їх 10.

Ще новорічні ялинки можна використовувати для опалення. В Європі ця практика дуже поширена.

Джерело.