fbpx

Коли і як закінчиться: Україна, звісно, буде святкувати перемогу, а ось що чекає на – відповіла відома таролог

Коли і як закінчиться: Україна, звісно, буде святкувати перемогу, а ось що чекає на росію – відповіла відома таролог

Україна до кінця року остаточно вирветься з-під впливу Росії, але перемога у буде затьмарена втратами. дії можуть затягнутися.

Про це заявила таролог та прогнозист Ольга Соломка. За її словами, на Росію чекає крах, але цей процес не буде швидким.

“Головна карта – це Справедливість, і все, що ми робимо – це правильно і справедливо, тобто наша справа праведна, і перемога буде за нами. І хоча це свято буде затьмарене нашими втратами, але є відчуття перемоги, хоч і зі сльозами на очах. Втім, це буде не дуже скоро, можливо, дії продовжуватимуться до кінця року”, – зазначила вона.

Соломка додала, що Володимир Зеленський ще намагатиметься знайти однодумців у проти України, але це не увінчається успіхом. У квітні симпатії всього світу будуть на боці України, тоді як від Росії можуть відколотись навіть старі союзники.

“Травень для нас буде багатий на ситуативні перемоги, словом, місцями ми звільняємо свої території, тоді як Росія відступає, там панує відчуття поразки. У червні фінансовий стан Росії буде дуже сумним, словом, суцільний дефолт і мало не жебрацтво, а от у нас буде радість від того, що ми позбавляємось залежності і долаємо підступні наміри ворога, можливо, звільнимо ще якийсь захоплений ворогом напрямок”, – додала таролог.

Вона наголосила, що у липні можуть бути досягнуті якісь угоди, не факт, що остаточні, можливо, проміжні – пройдуть переговори на високому рівні та підписання певних домовленостей, які дещо придушать гостру фазу, але не завершать до кінця.

“Неоднозначна ситуація восени – Росія чомусь відроджується, можливо, будуть зняті якісь санкції і туди повертаються гроші, вони начебто отримують якесь додаткове джерело живлення. І корупція звідти нікуди не подінеться, і до кінця року лідер їх поки що нікуди не завіється. Втім, про остаточну нашу перемогу ми можемо говорити лише ближче до грудня. Тому набираємось терпіння і бережемо сили”, – підсумувала Соломка.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page