fbpx

Коли рідна сестра вирішила поїхати на заробітки в Італію, я забрала її дітей в свою квартиру. Мій наречений не мав нічого проти, тому ми вчилися жити в іншому складі. Мама була цим сильно не задоволена. Вона вважала, якби не мій прояв доброї волі, Тетяна б нікуди не поїхала. Того дня вона задзвонила в мої двері сама не своя

Мені довелося жити разом із племінниками сестри в одній квартирі. Ми з Тетяною були в не дуже хороших стосунках, але вибору не було, адже сестра вирішила поїхати на заробити в Італію. Хоч я і допомагала рідній сестрі няньчитися з дітьми, спілкування між нами залишалося напруженим.

Мама іноді теж приїжджала мені на допомогу та няньчила онуків. Але одного разу вона буквально влетіла в нашу квартиру і почала вигукувати.

– Швидко дай ключі від квартири Тетяни. Вона зателефонувала і сказала, що Степан не відповідає на дзвінки. Мабуть, знов з друзями по нещастю зв’язався.

– Мамо, чого ти втручаєшся? Вони з Тетяною живуть як кішка із собакою. На розлучення хочуть подавати, а ти ніяк не заспокоїшся, – обурилася я.

– Ти мене чуєш? Дай ключі!

– Мам, не треба туди йти. А раптом він не в собі?

– А знаєш, Софіє, ти у всьому винна. Ти дітей Тані забрала до себе, коли сестра поїхала на заробітки, ось Степан і почав до чарки через це заглядати.

– Гаразд. Поїдемо до нього всі разом, а діти нехай залишаються тут, – сказав мамі мій наречений.

Усю дорогу мама мало не в коханні зізнавалася майбутньому зятю. У неї традиція, мабуть, така, адже коли Тетяна виходила заміж за Степана, вона так само поводилася. Вона, начебто, доросла жінка, але назвати її мудрою язик не повертається.

Коли ми прийшли на адресу, двері ніхто не відчинив. Мати почала хвилюватися. А я була напрочуд спокійною – я чомусь була впевнена, що чоловік старшої сестри прийшов веселий і просто спить. Тимуру довелося зламати замок, щоб проникнути всередину.

– Спить! Нічого йому не бракує! Подивіться, який запас в нього. На пару днів ще хватить! – засміявся Тимур.

– А де Танька? Де зараз вона? Соромно мені у вічі дивитися, так? – ледь-ледь бурмотів Степан.

Читайте також: Я ніяк не могла зрозуміти, чому мама Бориса мене терпіти не може, поки одного дня цю “таємницю” не привідкрила моя подруга Оля. Але яким боком до цього всього я, все рівно не вкладалося в моїй голові. А потім свекруха попросила сина приїхати до неї, але без мене

Насправді Степан дуже любив свою дружину. Якби мати не втручалася і не захищала постійно Тетяну, все склалося б інакше. А як йому не вештатися з друзями, якщо Тетяна на ліво ходила, і всі про це знали?

Але мама у всьому винила мене! Бо розумієте, я не повинна була племінників до себе забирати, а зробити все можливе, щоб вони помирилися і щасливо жили.

Знайшли крайню, називається!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page