fbpx
Україна
Коли вся Україна зітхне з полегшенням – знає дослідник карпатських мольфарів Михайло Будейчук. Скільки він їх побачив і почув! Фахівець з мольфарів знайомий більш ніж з 30 мольфарами та мольфарками в Україні. І у всіх цікавився головним – коли настане мир в Україні, коли паде ерефія. На основі відповідей українських мудреців і їх аналізу Михайло зробив власне пророцтво на майбутнє і побачив там ось що

Коли вся Україна зітхне з полегшенням – припускає дослідник карпатських мольфарів Михайло Будейчук. Скільки він їх побачив і почув! Молодий чоловік – автор каналу «Гуцулендія». Михайло – без перебільшення ходячий музей гуцульської магії.

У всіх своїх мудрих співрозмовників, які володіють силами природи, дослідник цікавився головним – коли настане мир в Україні, коли паде ерефія. На основівідмовідей мольфарів і мольфарок і їх аналізу Михайло зробив власне пророцтво на майбутнє і побачив там ось що.

Фахівець з мольфарів Михайло знайомий більш ніж з 30 мольфарами та мольфарками в Україні. Водночас він зізнається:

«Я знайшов менше половини всіх мольфарів країни. Більшість людей, які мають якісь знання, бояться камери, не хочуть давати інтерв’ю, ховаються, на жаль. Не хочуть себе показувати».

Проте Михайло Будейчук зайнятий не лише вишукуванням містичних персонажів.

«Щойно окупанти пішли, ми з командою однодумців поїхали волонтерити до Київської області, Чернігівської області, зняли кілька відео про Бородянку, про Бучу.».

«Думку мольфарів про закінчення війни не можна назвати одностайною.

Наприклад, пан Василь вважає, що все це триватиме ще чотири роки. Але я відчуваю, що все закінчиться одного дня. Мені снилися пророчі сни про поточні події.

Напевно, не просто так я познайомився і поспілкувався з такою кількістю мольфарів. Я бачив багато дивних речей уві сні та наяву під час своїх експедицій у Карпатах.

Мене так це захопило, що раптом я круто змінив своє життя. Залишив усі справи, став жити на втіху, досліджуючи культуру Гуцульщини», – розповідає Михайло.

Коли вся Україна зітхне з полегшенням?

«Я відчуваю, що до кінця року все закінчиться. Не знаю, яким чином, але Херсон повернеться до складу України. Запоріжжя, я думаю, також. Швидше за все, війна заморозиться на якийсь час. Звичайно, це не є беззаперечним закінченням війни.

Почалася наша боротьба на 100 років, як сказав один мій друг. Зараз відбувається становлення всього українського, як і відбувається становлення всього російського. Відбувається щось дуже схоже на війну Англії та Франції. Та війна тривала 100 років, і зараз, що ми бачимо? Це дві сильні, розвинені держави у Європі. Вони це вибороли, те саме відбувається у нас.

Я не вірю, що Росія повністю зникне. Думаю, за кілька років ці санкції, які зараз нічого особливо не дають, таки спрацюють. Отоді Росія розвалиться.

Може частину Росії забере собі Китай, якусь частину забере собі Америка. Якусь частину забере собі Казахстан, Абхазія повернеться до Грузії. Можливо, Кубань буде українською.

Потрібен час, потрібно, щоби пройшов якийсь період. Потрібно почекати, коли в Росії закінчаться гроші.”

План Господа завжди кращий за наш

Багато хто навколо твердять про здійснення особливого масонського плану. Насправді ж, ми всі це розуміємо, ніхто точно не знає, що буде далі.

Усі американські та німецькі аналітики твердили, що Київ захоплять за 3 дні і буде кінець України. Те, що сталося, не вписується в жодні рамки. Ніхто не здатний зараз точно спрогнозувати майбутнє.

Пан Михайло не вірить у гучні прогнози мольфара Нечая. Також щирий Михайло зізнався, що у його практиці зустрічалися і фальшиві лжемольфари. Так, він брав у них інтерв’ю, знімав на камеру.

А вже повернувшись додому, він розумів, що це не можна показувати людям. Глибоко проаналізувавши відео, Михайло Будейчук відокремлював брехню.

“Є і такі мольфари, яким точно можна вірити. Наприклад, Василь Юращук звільнив мого друга від тяжкої залежності. Усього через 1 сеанс друг перестав пити, хоча раніше ніщо йому не допомагало. Вже більше 3 років він не п’є нічого міцного».

Майбутнє має багато різних варіантів розвитку подій – це наймовірніше. Що секунди все змінюється. Може, це дещо наївна позиція, але Михайло бачить все, що відбувається, як війну добра і зла.

“Ми на стороні добра. Давайте вірити, що ми обов’язково переможемо.”

Слава Україні і усім нам мирного неба!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.