fbpx
Україна
Коли закінчиться складний період у війні для України – це питання хвилює нас всіх, всі українці сподіваються на настання якнайскоріше миру в нашій Україні. Свій прогноз на цю тему дав ведичний фахівець Ігор Нехаєв. Він дав свій прогноз і назвав терміни важкого періоду та коли ситуація покращиться

Коли закінчиться складний період у війні для України – це питання хвилює нас всіх, всі українці сподіваються на настання якнайскоріше миру в нашій Україні.

Свій прогноз на цю тему дав ведичний фахівець Ігор Нехаєв.

Він прогнозує важкі часи для нашої країни найближчим місяцем у війні проти окупантів. Але водночас є надія і на сприятливі зміни для України вже цього літа.

Несприятливі аспекти для України

24 червня ми могли спостерігати парад планет. За прогнозом пана Ігоря, це завжди несприятливий фактор, що формує напругу. У цей період було завдано безліч ракетних ударів територією України.

У період, коли планета агресії та конфліктів Марс входить у свій власний знак війни – Овен, можлива ескалація конфлікту. Цей небезпечний проміжок часу розпочався з 26 червня та триватиме до 10 серпня.

У лютому 2022 року, коли почалася війна, Сатурн та Марс були разом у знаку Козеріг, це була сильна вибухова суміш. Так ось, Сатурн 12 липня знову повертається до того становища, в якому був у лютому, і буде в ньому до кінця року.

Тож у цей період літа-2022 на українців чекають непрості часи.

Однак Ігор Нехаєв дає і прогноз, що обнадіює.

Рух у позитивному напрямку

Із серпня ситуація має почати поступово розряджатися, нам стане трохи легше. Важливо розібратися, чому вчать нас складні ситуації, піднятися над ними і подивитися на них з іншого ракурсу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page