fbpx
Україна
“Коли ЗСУ звільнять це місто – і буде Перемога!”: Роман Шептицький поділився з українцями своїм баченням. Експерт зробив і гучну заяву про Кримський міст та сам півострів!

Коли ЗСУ звільнять це місто – і буде Перемога!: Роман Шептицький поділився з українцями своїм баченням. Експерт зробив і гучну заяву про Кримський міст та сам півострів!

Вже до початку осені на фронті відбудеться перелом на користь ЗСУ, що неабияк пришвидшить нашу Перемогу. Місяць вересень та жовтень також будуть доволі для нас успішними.

Таку заяву зробив екстрасенс Роман Шептицький. За його підрахунками, війна України та Росії повністю закінчиться після звільнення від “сусідів” Маріуполя.

“Це дуже важлива, “сакральна” точка. Тобто гострих бойових дій уже не буде… Також важливим буде жовтень. Можуть відбутися ключові події, які допоможуть швидше завершити війну”, – зазначив він.

Шептицький наголосив, що повернення Донбасу буде непростим, але все ж таки це свято для українського народу відбудеться. Кримський міст буде гучно знешкоджено, а півострів повернеться до рідної гавані – України. Так, все це не станеться в один день, і навіть не місяць. Та ключове слово – станеться!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео