fbpx
Україна
Колишній “Холостяк”, американський танцюрист українського походження Максим Чмерковський хоче привезти сина в Україну – причина

Американський танцюрист українського походження Максим Чмерковський хоче привезти сина в Україну.

“Я ніколи не перестану любити Америку, але знаю, де моє коріння, і чекаю моменту, коли зможу привезти сина в Україну” – сказав артист.

Після нападу РФ на Україну Чмерковський займається збором та доставкою гуманітарної допомоги для українців.

Максим Чмерковський в ефірі каналу “Україна” порівняв США, де він проживає останні 30 років, із прийомною матір’ю, а Україну, де народився, – з рідною.

За словами Чмерковського, після перемоги України над російськими окупантами він планує приїхати на свою батьківщину разом із сином Шаєм.

“Я ніколи не перестану любити Америку, тому що я виріс у Брукліні, я живу в Лос-Анджелесі, я сьогодні є людиною, яка виросла в цьому середовищі. Це ніколи не зміниться. Але я знаю, де моє коріння, і я чекаю того моменту, коли нарешті зможу привезти свого сина до України”, – розповів Чмерковський.

Максим Чмерковський – чемпіон світу з латиноамериканських танців та переможець американського шоу Dancing with the Stars на каналі ABC. Він народився 1980 року в Одесі. Танцями почав займатися із чотирьох років.

У 1994 році Чмерковський разом із батьками Олександром та Ларисою Чмерковськими емігрував до США. Популярність в Україні він отримав після участі у першому сезоні шоу “Холостяк” на СТБ (2011). З 2011 року до 2012-го був ведучим шоу “Куб” на цьому ж каналі.

Чмерковський з 2012 року у відносинах з австралійською танцівницею Петою Мургатройд. У січні 2017 року у пари народився син Шай Олександр.

Після нападу РФ на Україну Чмерковський займається волонтерством: збирає та організовує доставку гуманітарної допомоги для українців.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.