fbpx
Здоров'я
Комаровський порадив батькам найкорисніші напої для дітей: забудьте про супермаркет

Лікар-педіатр Євген Комаровський найчастіше чує від батьків питання: який напій для дітей найбільш корисний та правильний?

За його словами, з точки зору медицини тут все дуже однозначно. Джерело

Якщо якась рідина використовується виключно для пиття (для втамування спраги, не більше), то для здоров’я вашої дитини найбільше підійде не кип’ячена, не газована мінеральна вода нейтрального смаку.

Комаровський тут натякає на розповсюджені в аптеках та супермаркетах товари – на пляшці може бути вказано “для дітей”, а насправді туди додають різні екстракти. Приміром, женьшеню, лимону, м’яти, або обліпихи.

Краще від цього відмовитися. А якщо вже й використовувати у харчуванні дитини, то тільки в натуральному вигляді – складові не такі вже й дорогі, тому спеціальну, насичену вітамінами та корисними елементами воду можна легко зробити вдома.

Що ж робити, якщо дитина зaxвopiла? Комаровський радить забути про воду і використовувати засіб для пеpoральної регідратації.

Читайте також: Краса зникає: названі найпоширеніші помилки жінок

Цей складний термін насправді наділений досить простим значенням: по суті це фармацевтичні добавки, які розчиняють у воді.

У складі можна знайти глюкозу та спеціальні мінеральні солі, котрі компенсують їх нестачу в організмі дитини. Але знову ж таки – про дозування та доцільність такого методу краще спочатку особисто консультуватися із лікарем.

Комаровський застерігає батьків – не потрібно вводити себе і всю свою родину в оману, коли бачите на полицях магазину мільйони видів соків, компотів і тому подібне.

Тішитися сподіванням стосовно нормальної якості марно, краще просто давати дитині очищену від хімікатів воду, а той самий компот набагато смачніший і корисніший, якщо його вдома приготує мама.

Related Post