fbpx
Здоров'я
Комаровський пояснив, чи можна пропити антибіотики задля профілактики. 

Доктор Комаровський застеріг від лікування ГРВІ антибіотиками.

Чимало українців вважають, що антибіотики – це, практично, панацея від багатьох захворювань. Відомий педіатр Євген Комаровський, в свою чергу, назвав повальне захоплення антибіотиками “найбільшим міфом вітчизняної медицини”, до того ж – шкідливими для здоров’я, написав лікар у себе в Інстаграмі, передає “Стіна”.

Відомий український педіатр Євген Комаровський заявив, що застосування антибіотиків при лікуванні ГРВІ є відверто шкідливою практикою.

При цьому, зазначив лікар, багато людей настільки увірували в те, що антибіотики в обов’язковому порядку впораються з будь-якою хворобою, що починають застосовувати їх навіть з профілактичними цілями. Цього робити ні в якому разі не можна, заявив Комаровський в своєму Instagram.

За словами лікаря, застосування антибіотиків “для профілактики” ГРВІ та простудних захворювань може призвести до безлічі ускладнень, оскільки шкідливі мікроорганізми, які живуть в тілі людини, з часом робляться стійкими до препаратів, за допомогою яких, виправдано і ні, намагаються від них позбутися.

Лікар також послався на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, експерти якої попередили про ризик для всього людства, який являє собою неконтрольоване використання антибіотиків.

“Кожен антибіотик має свої характеристики”, – заявив Комаровський, зазначивши, що займатися самолікуванням за допомогою таких препаратів, не володіючи потрібними знаннями в даній області і без проведення відповідних аналізів, ні в якому разі не можна.

Фото ілюстративне – clutch.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page