fbpx
Здоров'я
ТОП – 3 добавок для підвищення імунітету

Зараз допомогти нашому імунітету важливо як ніколи!

Аскорбінова кислота або вітамін С.

Сприяє знищенню шкідливих мікроорганізмів, благотворно позначається на метаболізмі, виводить шкідливі речовини.

Вітамін С допомагає поділу т-клітин, які протистоять інфекції, і не дає їм гинути.

Omega 3

Риб’ячий жир в рази збільшує опірність організму інфекціям. Омега-3 підвищує активність Т-клітин та макрофагів, а також стимулює синтез простагландинів – речовин, що володіють протизапальною дією. Таким чином Омега-3 захищає дихальні шляхи.

Вітамін D

Як і для інших систем органів, для роботи імунної системи також необхідні особливі умови, при яких всі її клітини можуть повноцінно виконувати свої функції. Одне з таких умов – достатній рівень вітаміну D в організмі.

У численних дослідженнях було виявлено, що рецептори вітаміну D знаходяться на поверхні всіх клітин імунної системи. У відповідь на потрапляння в наш організм будь-якого мікроорганізму на поверхні макрофагів виділяються рецептори для зв’язування вітаміну D.

Коли вітамін D зв’язується цими рецепторами, активується синтез протеїнів (кателозідін і бета-дефензіни 4), що відповідають за знищення мікроорганізмів.

Нагадуємо, що вживати добавки потрібно виключно за рекомендаціями дієтолога або лікаря! Тому що дозування індивідуальні та перевищення дози може тільки нашкодити.

Будьте здоровими!

Фото – mignews.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page