fbpx
Україна
Контрнаступ – це єдине, що здатне зупинити окупантів. Ці півтора місяці є визначальними

Контрнаступ – це єдине, що здатне зупинити окупантів.

І сьогодні ми, українці, маємо зробити все, що від нас залежить для того, щоб бути пліч-о-пліч з нашими воїнами. Не можеш бути зараз в Збройних Силах – допомагай армії, перераховуй гроші, іди працюй. Але ці півтора місяці є визначальними.

І ми маємо надати українським воїним все, що вони потребують для контрнаступу. Коли я розмовляю з командирами, вони кажуть, що це війна артилерії, РЕБу і дронів.

Їм потрібні дрони абсолютно нової якості, з високою кількістю годин, які вони перебувають в повітрі. Саме тому днями ми передали десантникам безпілотну систему Poseidon.

Потрібна бронетехніка. І саме тому буквально позавчора вночі ми отримали ліцензії країн-членів НАТО на транзит військової бронетехніки через ці країни. Звичайно, потрібні і пікапи, які ми теж закуповуємо.

Ми зараз знаходимся на етапі укладання контрактів на постачання гусеничної броньованої техніки. Ми зробимо все можливе, щоб уже в серпні їх дістати і забезпечити ними підрозділи десантно-штурмових і сухопутних військ, які ведуть бої на південному напрямку.

Потрібні вантажівки. І кожен день в країну заходять вантажівки, які терміново переправляються в діючі частини для підвозу боєприпасів, особового складу та інших потреб.

Зараз укладаються контракти на танкові тягачі, які можуть тягати іноземні танки вагою більше 60 тонн. Це те, що потрібно нашим військовим.

Усе це ми робимо разом із вами, зі ГО Справа Громад і Фонд Порошенка, і я дякую за кожну внесену гривню. Вона іде на нашу перемогу!

Екс-президент України Петро Порошенко (https://www.facebook.com/petroporoshenko)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук Петро Порошенко