fbpx
Україна
Копія мами: Катя Осадча показала рідкісну світлину зі старшим сином, і повідомила, чим Ілля на даний час займається. “Не воює!”

Копія мами: Катя Осадча показала рідкісну світлину зі старшим сином, і повідомила, чим Ілля на даний час займається. “Не воює!”

Телеведуча Катя Осадча, яка виховує двох маленьких синів від Юрія Горбунова, показала рідкісну світлину зі своїм старшим сином Іллею та розповіла, чим він займається.

Ілля Поліщук народився у вересні 2002 року у шлюбі Катерини Осадчої та політика Олега Поліщука. Ведуча на своїй сторінці в Instagram вирішила привітати шанувальників з Днем Державного прапора України та водночас розкрити дещо про свого старшого сина.

“Цей День прапора особливий. Навіть важко підібрати слова, як за допомогою кольорів нашого прапору нас підтримує світ, від зірок до світових лідерів. Головні будівлі і пам’ятники світу стають жовто-синіми, а зірки наввипередки вбираються в вже улюблені кольори на нашу підтримку, ну а ми скрізь бачимо прапор”, — пише Осадча.

На світлині Катерина з сином постає в парних футболках “Я без тебе як синій без жовтого” та “Я без тебе як жовтий без синього”.

Красуня наголосила, що сьогодні не тільки наше свято, адже День нашого прапора тепер з нами відзначає весь світ, адже в кожному куточку світу від Нової Зеландії до Гренландії жовто-синій — це символ свободи, боротьби і сили духу народу.

Аби випередити всі незручні питання, Осадча сама повідомила, чим займається її такий вже дорослий син.

“Ілля не воює, вивчає IT і вже боронить країну на цьому фронті”, — заявила Катя.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

Фото з мережі інстаграм