fbpx
Україна
Коронавірус може сильно змінити ситуацію з війною в Україні. Олексій Резніков: “В цій війні ми залишимося переможцями».

Ситуація з поширенням коронавируса буде сильно впливати на економіку різних країн, можливо, це допоможе Україні вирішити військовий конфлікт з Росією.

Про це заявив в інтерв’ю виданню «ГОРДОН» міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що ситуації з поширенням коронавируса може допомогти Україні в протистоянні з Росією, інформує enovosty.com/news.

«Китайський ієрогліф«криза»пишеться так само, як і «можливість». Зграя чорних лебедів прилетіла і ширяє над планетою Земля, в тому числі над Україною, і вона сильно змінить світ. Він уже змінився. І тому я дивлюся оптимістично на наслідки цієї кризи. Я впевнений, що Україна виживе, стане сильнішою. У тому числі коронавірус може сильно змінити ситуацію з війною», – сказав Рєзніков.

Він підкреслив, що поки це тільки припущення і очікування, але нагадав, що Росія веде проти України гібридну війну.

«Коронавірус не знає кордонів. А у нас, ви пам’ятаєте, гібридна війна… Я не знаю, яким чином це відбудеться. Але те, що коронавірус вже змінив світ, – це факт. І світ буде змінюватися. У тому числі економічно. Я хочу нагадати, що РФ вливає великі суми грошей в підтримку окупованих територій – на виплати зарплат, на забезпечення роботи держапарату, на армію, яка там присутня, і так далі. Виникає питання: а для їх громадян це взагалі прийнятна історія? Окей, зараз поки їм вистачає цієї подушки, а далі? Тому все буде змінюватися, і дуже швидко. А у нас може з’явитися вікно можливості», – припустив міністр.

На його думку, Україна здобуде перемогу у війні з Росією.

«Всі війни рано чи пізно закінчуються, питання: хто що втрачає і набуває. Я впевнений, що ми переможемо в цій війні, тому що ми маємо рацію – у нас вкрали [території], ми ні в кого нічого не забирали, ми ні до кого не заходили на його територію. Тому в цій війні ми залишимося переможцями», – заявив Резніков.

Джерело

Фото – ua-rating.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page