fbpx

Козловський показав, як відходить від розставання з нареченою

Віталій Козловський поділився з шанувальниками пікантним фото і показав, як переживає важкий розрив з нареченою, – пише Сlutch.net.ua.

Протягом декількох тижнів Віталій Козловський намагається пережити розставання з нареченою Рамін Есхакзай, яка кинула його напередодні їхнього весілля.

Догляд коханої співак сприйняв дуже болісно. Всі свої емоції він виливає в соціальні мережі, публікуючи на своїх віртуальних сторінках жалісливі власні вірші.

Нещодавно Віталій Козловський вирушив на відпочинок до турецького курортного міста Мармарис, щоб трохи відпочити від роботи і зібратися з силами.

Читайте також: У РУСЛАНИ ПИСАНКИ З’ЯВИЛАСЯ СПАДКОЄМИЦЯ

Буквально кілька годин тому український співак поділився з шанувальниками пікантною фотографією. Віталій Козловський продемонстрував своїм шанувальникам, як приймає пінну ванну і розмірковує про життя.

“Все буде офігенно … У кого-то відразу, у кого-то поступово!”, – написала одна дівчина у мене в коментарях до попередньої фотографії. Але краще “поступово”, ніж “відразу”, інакше можна офигеть “, – підписав відвертий знімок страждає український співак.

Передплатники Віталія Козловського тут же взялися коментувати нове фото свого улюбленця: “Дуже cekcyaльнe фото”, “Я теж думаю, що краще поступово, але як тільки побачила цю фотографію, то відразу офігела. Дуже cekcyaльнa фотографія!”, “Фото бомбічний!”.

You cannot copy content of this page