fbpx

“Краса врятує Україну”! В такий важкий час українка полетіла на конкурс краси в Єгипет: мережа розділилася на два табори (фото красуні)

“Краса врятує Україну”. В такий важкий час українка полетіла на конкурс краси в Єгипет: мережа розділилася на два табори (фото красуні)

На початку лютого на конкурс краси Miss Eco 2022 від України обрали Анастасію Панову. Навіть попри війну дівчина вирішила летіти в Єгипет, щоб “боротися за мир на міжнародній арені краси”. Мережа реагує досить неоднозначно.

Анастасія Панова була фіналісткою “Міс Україна Всесвіт 2021”, де перемогла Анна Неплях, тож отримала нагоду показати себе на Miss Eco International 2022. Масштабний конкурс, який через красу привертає увагу до екологічних проблем, відбудеться 17 березня. Як не дивно, з учасницею від України.

Поїздку Анастасії Панової організатори пояснюють тим, що вона боротиметься за мир в Україні на інформаційному фронті. Miss Eco International 2022 – це нібито ще один шанс бути почутими міжнародною спільнотою.

“Краса врятує Україну. Надзвичайно важливо, аби про війну в Україні зараз знали якомога більше людей по всій земній кулі. Саме тому ми прийняли рішення на міжнародному рівні показати: Україна – сильна нація, яка ніколи не здається”, – йдеться в повідомленні.

“Мені дуже важливо, щоб про війну в Україні знало якомога більше людей у ​​всьому світі. Я щодня розповідаю представницям 47 країн про події, які відбуваються на моїй землі. Я боротимуся за мир на міжнародній арені краси”, – пише Анастасія Панова у своєму інстаграмі.

Вона опублікувала перше фото з Єгипту в синьо-жовтій стрічці з написом “Peace for Ukraine” – “Мир для України”. Її Анастасія нібито пошила собі сама.

А ви на чиїй стороні?

You cannot copy content of this page