fbpx

Кращий час для їжі і сну: вчені розписали вдалий день по годинах

Недавнє дослідження, проведене для компанії Forza Supplements, визначило оптимальний час дня для прийому їжі, сну і тренувань, повідомляє «Сегодня».

Вчені спостерігали за внутрішнім годинником 1000 чоловік, а потім вирахували оптимальний час доби для різних активностей, що дозволило б “отримувати максимальну користь у житті”.

Найкращий час для сніданку – 7:15, обіду – 12:15 і вечері – 18:00. Важливо також рівномірно споживати калорії протягом дня.

Рівень нашої концентрації досягає піку через три години після того, як ми прокинулися, тому найкращий час, щоб зробити більшість складних справ на роботі, становить близько 9:45 ранку.

Приблизно через годину – о 10:45 ранку – рівень стресу досягає максимуму – найчастіше на початку тижня, коли наші списки справ є найважчими, тому це найкращий час для маленького відпочинку.

Час для перекусу найчастіше з’являється о 15:30, коли ми починаємо повільніше працювати, і о 20:15, коли ми відпочиваємо перед телевізором.

Автори дослідження повідомили, що найкращий час для сну – 22:10 – 20 хвилин для засипання і 90 хвилин найбільш відновного сну, який відбувається до півночі.

Читайте також: 4 ЗВИЧКИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПРОЖИТИ НА 28 РОКІВ БІЛЬШЕ

У дослідженні також підкреслювалося оптимальний час для тренувань. Приблизно половина з учасників дослідження (54%) виявили, що спалювання калорій під час ранкової пробіжки було найкращим приблизно о 7:00.

Протягом дня ми накопичуємо силу, і 52% любителів тренажерного залу, які люблять піднімати важку вагу, розповіли, що найбільш ефективні тренування виходять після роботи, приблизно о 18:30 вечора.

Важливий висновок дослідження полягав в тому, що більше половини учасників (56%) відчували, що не отримують оптимальні вісім годин сну вночі, і це впливало на їх ефективність протягом дня.

You cannot copy content of this page