fbpx
Україна
“Країна повинна знати його в обличчя”: стало відомо, хто ж цей українець, який придбав за $900 тисяч кубок Євробачення (фото)

“Країна повинна знати його в обличчя”: стало відомо, хто ж цей українець, який придбав за $900 тисяч кубок Євробачення

Переможці Євробачення-2022 Kalush Orchestra розкрили ім’я українця, який викупив їхній кубок за $900 тисяч. Ним виявився CEO криптовалютної біржі WhiteBIT Володимир Носов.

Артисти також показали фотографію покупця, наголосивши, що країна повинна знати його в обличчя. З дописом можна ознайомитися в Telegram-каналі колективу.

Володимир Носов придбав статуетку кришталевого мікрофону в кінці травня цього року. Він став переможцем благодійного аукціону, запропонувавши за неї $900 тисяч, які гурт пообіцяв передати на потреби Збройних сил України.

На той момент його ім’я не розкривали. Громадськості повідомили, що нагороду викупила криптовалютна біржа WhiteBIT.

9 червня українцям розкрили, що благодійником виявився генеральний директор найбільшої в Європі криптовалютної біржової платформи, а також засновник та ведучий першого розважального шоу про крипту “Гагарін Шоу” Володимир Носов.

Він оголосив, що готовий провести прямий ефір з Kalush Orchestra та ведучим Сергієм Притулою, де українці розкажуть про подальшу долю кубку і те, як він ще може допомогти державі.

Фото – скріншот з відео