fbpx

Куля в око під час тренування: в поліцейському училищі інструктор вистрілив в курсантку

На перерві студенти зняли захисні окуляри, і тут інструктор вистрілив з пістолета.

У поліцейському училище інструктор вистрілив в курсантку. Пластиковий снаряд потрапив дівчині в праве око. Тепер вона їм не бачить. Чи визнає інструктор свою провину і чи є шанс врятувати студентці зір?

Праве око не бачить. Саша отримала травму на заняттях в профучилище при МВС. Вчилися відбивати атаку на копів. На перерві студенти зняли захисні окуляри. І тут інструктор вистрілив з пістолета.

“Він хотів його підняти, а той взяв і чомусь вистрілив”, – розповідає потерпіла Олександра Павук.

Вистрілив пістолет для страйкболу. У ньому пластикові кулі. Такі використовують для тренувань майбутніх патрульних.

“Після чого почув крик курсантки. Обернувся, каже, очей і тримається за праве. Відразу підійшов, у неї окуляри знаходилися на голові, не на виду, а просто зверху”, – розповідає інструктор патрульної поліції Ігор Мосійчук.

Читайте також: 6-МІСЯЧНИЙ ХЛОПЧИК ЗГOPIВ У ДИТЯЧОМУ ВІЗКУ

Інструктор сам відвіз пораненого до лікарні. Від роботи його усунули, поки прокуратура веде розслідування, за статтею “порушення правил безпеки праці”.

Керівництво патрульної поліції вважає, що стався нещасний випадок. Інструктора, який вистрілив в курсантку, називають досвідченим співробітником.

Інструктор провину не заперечує і буде оплачувати лікування курсантки. Але лікарі не дають гарантію, що у Олександри відновиться зір.

Тим часом дівчина не втрачає надії стати поліцейським. У понеділок рідні повезуть Олександру на обстеження в одеський інститут імені Філатова.

Джерело.

You cannot copy content of this page